Košarka: Rezultati Lige mladih KKS SBK-KSB XI.kolo
KOŠARKAŠKI SAVEZ BOSNE I HERCEGOVINE
KANTONALNI KOŠARKAŠKI SAVEZ TRAVNIK
LIGA MLADIH KKS SBK-KSB
SEZONA 2012/2013
REZULTATI LIGE MLADIH KKS SBK-KSB SEZONA 2012/2013
Rezultati odgođenih utakmica XI kola
Broj utak. | Kat/pol | TRAVNIK | PROMO DONJI VAKUF | Rezultat | Periodi |
96 | Kadetimuški | Komesar:Prljača | SudijePrljača – Bidžević | 66:77 | 13:23
11:17 24:27 28:10 |
97 | Kadetiženski | Komesar:Prljača | SudijePrljača – Bidžević | 44:54 | 07:17
11:12 11:13 15:12 |
Rezultati utakmica XIV redovnog kola
Broj utak. | Kat/pol | VITEZ | TRAVNIK | Rezultat | Periodi |
35 | Kadetimuški | Komesar:Keranović | SudijeKeranović – Sivonjić | 64:41 | 27:09
10:15 17:05 10:12 |
36 | Kadetiženski | Komesar:Keranović | SudijeKeranović – Sivonjić | 66:19 | 18:00
17:06 12:09 19:04 |
Broj utak. | Kat/pol | PROMO DONJI VAKUF | STAR Fojnica | Rezultat | Periodi |
118 | Pionirimuški | Komesar:Prljača | SudijePrljača – Pandžo | 57:46 | 15:12
16:14 18:10 08:10 |
119 | Kadetimuški | Komesar:Prljača | SudijePrljača – Pandžo | 77:55 | 24:09
16:16 19:15 18:15 |
120 | Kadetiženski | Komesar:Prljača | SudijePrljača – Pandžo | 48:30 | 10:09
10:05 18:11 10:05 |
Broj utak. | Kat/pol | ISKRA Bugojno | BERSELLUM Turbe | Rezultat | Periodi |
121 | Pioniri | Komesar:Čabro | SudijeČabro – Bidžević | 33:18 | 06:08
05:04 16:00 06:06 |
122 | Juniori | Komesar:Čabro | SudijeČabro – Bidžević | 104:55 | 18:11
39:07 24:21 23:16 |
Broj utak. | Kat/pol | RAMA | KISELJAK | Rezultat | Periodi |
124 | Kadetimuški | Komesar: | Sudije | 20:0 |
Utakmica kadeti-ženski BHN BC BUGOJNO – BERSELLUM Turbe je odgođena.
SLOBODNE EKIPE: NOVI TRAVNIK i BUSOVAČA
TABELA PIONIRI – MUŠKI
Plasman | Klub | Odigrane utakmice | Pobjede | Porazi | Dati-Primljeni koševi | Bodovi | Koš razlika |
01. | NOVI TRAVNIK | 8 | 7 | 1 | 592:379 | 15 | +213 |
02. | PROMO DONJI VAKUF | 8(-1) | 6 | 2 | 441:388 | 14 | +53 |
03. | VITEZ | 8(-1) | 6 | 2 | 383:342 | 14 | +36 |
04. | STAR Fojnica | 8(-2) | 4 | 4 | 484:380 | 12 | +104 |
05. | RAMA Prozor/Rama | 8(-2) | 3 | 5 | 445:306 | 11 | +139 |
06 | ISKRA Bugojno | 9(-1) | 2 | 7 | 284:611 | 11 | -327 |
07. | BERSELLUM Turbe | 8(-1) | 0 | 8 | 251:549 | 8 | -298 |
TABELA KADETI – MUŠKI
Plasman | Klub | Odigrane utakmice | Pobjede | Porazi | Dati-Primljeni koševi | Bodovi | Koš razlika |
01. | RAMA Prozor/Rama | 9(-2) | 9 | 0 | 670:395 | 18 | +275 |
02. | PROMO DONJI VAKUF | 8(-1) | 8 | 0 | 659:434 | 16 | +225 |
03. | BERSELLUM Turbe | 8(-1) | 5 | 3 | 419:386 | 13 | +33 |
04. | TRAVNIK | 9 | 3 | 6 | 513:593 | 12 | -80 |
05. | VITEZ | 8(-2) | 3 | 5 | 452:453 | 11 | -1 |
06. | STAR Fojnica | 8(-2) | 2 | 6 | 428:474 | 10 | -46 |
07. | KISELJAK | 10 | 0 | 10 | 226:632 | 6(-4) | -406 |
TABELA JUNIORI – MUŠKI
Plasman | Klub |
Odigrane utakmice |
Pobjede |
Porazi |
Dati-Primljeni koševi |
Bodovi |
Koš razlika |
01. | RAMA Prozor/Rama | 8(-1) | 8 | 0 | 592:346 | 16 | +246 |
02. | ISKRA Bugojno | 7(-1) | 4 | 3 | 470:386 | 10(-1) | +84 |
03. | VITEZ | 6(-1) | 3 | 3 | 418:390 | 9 | +28 |
04. | NOVI TRAVNIK | 6 | 3 | 3 | 430:406 | 9 | +24 |
05. | STAR Fojnica | 6(-2) | 2 | 4 | 411:463 | 8 | -52 |
06. | BERSELLUM Turbe | 7(-1) | 0 | 7 | 251:424 | 7 | -173 |
TABELA KADETI– ŽENE
Plasman | Klub | Odigrane utakmice | Pobjede | Porazi | Dati-Primljeni koševi | Bodovi | Koš razlika |
01. | VITEZ | 8(-2) | 8 | 0 | 614:206 | 16 | +408 |
02. | BUSOVAČA | 8 | 6 | 2 | 487:412 | 14 | +75 |
03. | PROMO DONJI VAKUF | 9 | 5 | 4 | 370:481 | 14 | -111 |
04. | STAR Fojnica | 9(-1) | 3 | 6 | 294:480 | 12 | -186 |
05. | BHN BC BUGOJNO | 6(-4) | 5 | 1 | 562:274 | 11 | +288 |
06. | TRAVNIK | 9 | 1 | 8 | 248:549 | 10 | -301 |
07. | BERSELLUM Turbe | 7(-2) | 0 | 7 | 251:424 | 7 | -173 |
Raspored odigravanja XV kola
13/14.april 2013.godine
Broj Utak. | Kat/pol | BUSOVAČA | BHN BC BUGOJNO | Mjesto | Vrijeme |
125 | Kadetižene | Komesar: | Sudije |
Broj Utak. | Kat/pol | BERSELLUM Turbe | PROMO DONJI VAKUF | Mjesto | Vrijeme |
126 | Pionirimuški | Komesar: | Sudije | ||
127 | Kadetimuški | Komesar: | Sudije | ||
128 | Kadetižene | Komesar: | Sudije |
Broj Utak. | Kat/pol | TRAVNIK | STAR Fojnica | Mjesto | Vrijeme |
129 | Kadetimuški | Komesar: | Sudije | ||
130 | Kadetižene | Komesar: | Sudije |
Broj Utak. | Kat/pol | VITEZ | NOVI TRAVNIK | Mjesto | Vrijeme |
131 | Pionirimuški | Komesar: | Sudije | ||
132 | Juniorimuški | Komesar: | Sudije |
SLOBODNA EKIPA: ISKRA Bugojno
Komesar za takmičenje:
Kasum Asef