Završena Treća sezona 2019/20 Omladinske Futsal lige prvaka SBK/KSB
SAVEZ FUTSAL ASOCIJACIJA SREDNJA BOSNA
BUGOJNO
Dječja / Omladinska Futsal liga prvaka Sbk/Ksb za sezonu 2019/20.
Kategorija U12(2007/2008)
Dana 08.03..2020 godine (nedelja)) – sportska dvorana D.Vakuf
CETRVTI | DIO | JEDNOKRUŽNOG
|
SISTEMA |
10.kolo
|
Mnk Sloga
G. Vakuf/Uskoplje |
Mnk N. Travnik Omega
Novi Travnik |
0:3
Part fer plej |
Mnk N. Travnik Alfa
Novi Travnik |
Nk Sport prevent
Bugojno |
2:3 | |
Mnk N. Travnik Omega
Novi Travnik |
Nk Iskra
Bugojno |
0:10 | |
Nk Sport prevent
Bugojno |
Mnk Vesela
Bugojno |
3:0 | |
Nk Globus 1
Bugojno |
Mnk N. Travnik Alfa
Novi Travnik |
0:3
Part fer plej |
|
11.kolo
|
Nk Sport prevent
Bugojno |
An Vrbas
G.Vakuf/Uskoplje |
3:0 |
Šn Univerzalac
Donji Vakuf |
Nk Globus 2
Bugojno |
2:5 | |
Nk Globus 1
Bugojno |
Mnk Vesela
Bugojno |
0:3
Part fer plej |
|
Šn Univerzalac
Donji Vakuf |
An Vrbas
G.Vakuf/Uskoplje |
0:5 | |
Hnk Sloga
G.Vakuf/Uskoplje |
Mnk Sloga
G. Vakuf/Uskoplje |
0:3
Part fer plej |
TABELA:
Kategorija | Dječja / Omladinska Futsal Liga prvaka Sbk/Ksb | ||||||
U12(2007/08) | Sezona 2019/20. | ||||||
Pozicija | Ime kluba | Kolo | Pobjeda | Remi | Poraz | Gol | Bodovi |
razlika | |||||||
1. | Nk Sport prevent | 10 | 9 | 0 | 1 | 39 – 6 | 27 |
Bugojno | |||||||
2. | An Vrbas | 10 | 8 | 1 | 1 | 41 – 8 | 25 |
G.Vakuf/Uskoplje | |||||||
3. | Nk Iskra | 10 | 8 | 0 | 2 | 42- 6 | 24 |
Bugojno | |||||||
4. | Mnk Novi Travnik Alfa | 10 | 7 | 1 | 2 | 37 – 10 | 22 |
Novi Travnik | |||||||
5. | Nk Globus 2 | 10 | 7 | 0 | 3 | 27-16 | 21 |
Bugojno | |||||||
6. | Šn Univerzalac | 10 | 5 | 0 | 5 | 24-29 | 15 |
Donji Vakuf | |||||||
7. | Mnk Sloga | 10 | 3 | 0 | 7 | 9 – 26 | 9 |
G.Vakuf/Uskoplje | |||||||
8. | Mnk Vesela | 10 | 3 | 0 | 7 | 4 – 32 | 9 |
Bugojno | |||||||
9. | Mnk Novi Travnik | 10 | 3 | 0 | 7 | 1 – 70 | 9 |
Omega | |||||||
10. | Hnk Sloga | 10 | 1 | 0 | 9 | 2 – 18 | 3 |
G.Vakuf/Uskoplje | |||||||
11. | Nk Globus 1
Bugojno |
10 | 0 | 0 | 10 | 0 – 0 | 0 |
LISTA STRIJELACA – U12:
22 – ANEL BEŠIROVIĆ (NK ISKRA)
19 – BENJAMIN SINANOVIĆ (MNK NOVI TRAVNIK ALFA)
17 – TARIK KERO (NK GLOBUS 2)
12 – ADI PRIJIĆ (NK SPORT PREVENT)
11 – AMEL TOPČIĆ (AN VRBAS)
10 – OSMAN ABAZOVIĆ (AN VRBAS)
9 – OMER ŠEHO (ŠN UNIVERZALAC)
8 – HAMDO MALKIĆ (NK ISKRA)
7 – AHMED ŠEPER (MNK NOVI TRAVNIK ALFA)
6 – ALEN BALIHODŽIĆ (NK SPORT PREVENT)
6 – HARUN PURIVATRA (ŠN UNIVERZALAC)
6 – MUHAMED ČOSIĆ (NK SPORT PREVENT)
6 – EMIR MURATSPAHIĆ (NK ISKRA)
5 – HANNAN LENDO (MNK NOVI TRAVNIK ALFA)
5 – ENSAR MAŠETIĆ (MNK SLOGA)
5 – ERMIN ĐOPA (NK GLOBUS 2)
4 – FADILA ABAZOVIĆ (AN VRBAS)
4 – SAMED IVKOVIĆ (NK SPORT PREVENT)
3 – DAVUD BEGOVIĆ (AN VRBAS)
3 – FARIS DUJSIĆ (MNK NOVI TRAVNIK ALFA)
3 – EMIN PIDRO (AN VRBAS)
3 – AHMED MUŠIĆ (NK SPORT PREVENT)
3 – ELMIN KUKIĆ (MNK VESELA)
3 – UZEIR ČALUK (AN VRBAS)
2 – FILIP TOPIĆ (NK ISKRA)
2 – ANIS BUNGUR (NK ISKRA)
2 – EMRAH FORIĆ (NK GLOBUS 2)
2 – ZDRAVKO KRIŠTO (HNK SLOGA)
2 – ĐAN KARADŽA (NK SPORT PREVENT)
2 – FARIS VRCO (ŠN UNIVERZALAC)
2 – KENAN MURATSPAHIĆ (NK ISKRA)
2 – KENAN VRBAN (NK SPORT PREVENT)
2 – ALI GAFUROVIĆ (NK ISKRA)
2 – HARUN BRZIKA (MNK SLOGA)
2 – ADIN DUVNJAK (NK ISKRA)
2 – EDIN TEKEŠIĆ (NK GLOBUS 2)
1 – BELMIN BEVRNJA (MNK VESELA)
1 – MUHAMED KOVAČ (ŠN UNIVERZALAC)
1 – AHMED KOSOVAC (ŠN UNIVERZALAC)
1 – SAMED BAJRIĆ (ŠN UNIVERZALAC)
1 – NIDAL MAŠIĆ (NK ISKRA)
1 – ALMIR RADMILO (MNK SLOGA)
1 – MEHO BEKTAŠ (NK SPORT PREVENT)
1 – AMRAN SMAJIĆ (ŠN UNIVERZALAC)
1 – VELDIN HUBLJAR (ŠN UNIVERZALAC)
1 – AID LATIĆ (MNK SLOGA)
1 – KERIM TOPČIĆ (AN VRBAS)
1 – NEDIM ABAZOVIĆ (AN VRBAS)
1 – NEZIR SILADŽIJA (MNK NOVI TRAVNIK OMEGA)
1 – AMER PALALIĆ (MNK NOVI TRAVNIK ALFA)
1 – ANDRIJA TURALIJA (NK SPORT PREVENT)
1 – VEDAD DLAKIĆ (NK ISKRA)
1 – ADIN HOZIĆ (AN VRBAS)
1 – EMIN PIDRO (AN VRBAS)
1 – SANJIN BEŠIĆ (AN VRBAS)
1 – IVANO POCRNJA (NK SPORT PREVENT)
1 – MARKO JURLETA (NK SPORT PREVENT)
1 – ZERIN SARAJLIĆ (MNK NOVI TRAVNIK ALFA)
Komesar: / Ibrahim Ćorić – Baja /