Rezultati i tabela Omladinske futsal lige Gornjevrbaske regije
24.08.2016 (srijeda) –stadion Mladost:
12 KOLO – U10 (2006-2007):
KS UNIVERZALAC DONJI VAKUF – UNIVERZALNA ŠKOLA SPORTA BUGOJNO 3:0 (part fer-plej)
MNK GRAČANICA BUGOJNO – MNK SLOGA G.VAKUF/USKOPLJE 0:4
MNK VESELA BUGOJNO – NK SPORT PREVENT BUGOJNO II 1:0
NK SPORT PREVENT BUGOJNO – NK SPORT PREVENT BUGOJNO I 4:1
13 KOLO – U10 (2006-2007):
NK SPORT PREVENT BUGOJNO II – UNIVERZALNA ŠKOLA SPORTA BUGOJNO 3:0 (part fer-plej)
KS UNIVERZALAC DONJI VAKUF – NK SPORT PREVENT BUGOJNO I 1:1
NK SPORT PREVENT BUGOJNO – MNK SLOGA G.VAKUF/USKOPLJE 5:1
MNK VESELA BUGOJNO – MNK GRAČANICA BUGOJNO 1:0
TABELA: U10 | Utakmica | Pobjeda | Neriješeno | Poraz | Gol razlike | Bodovi | ||
1. |
NK SPORT PREVENT BUGOJNO |
13 | 13 | 0 | 0 | 68:5 | 38 | |
2. |
MNK SLOGA G.VAKUF-USKOPLJE |
13 | 9 | 2 | 2 | 32:11 | 29 | |
3. |
MNK VESELA BUGOJNO |
13 | 8 | 3 | 2 | 19:12 | 27 | |
4. | KS UNIVERZALAC DONJI VAKUF
|
13 | 6 | 3 | 4 | 12:22 | 21 | |
5. | NK SPORT PREVENT BUGOJNO I
|
13 | 4 | 3 | 6 | 10:20 | 15 | |
6. | NK SPORT PREVENT BUGOJNO II
|
13 | 2 | 1 | 10 | 8:35 | 10 | |
7. | MNK GRAČANICA BUGOJNO
|
13 | 3 | 0 | 10 | 4:38 | 9 | |
8. | UNIVERZALNA ŠKOLA SPORTA BUGOJNO
|
13 | 0 | 0 | 13 | 0:7 | 0 |
LISTA STRIJELACA – U10 (2006-2007):
- ARSLAN JAŠAREVIĆ 16 (NK SPORT PREVENT)
- AREL KARADŽA 13 (NK SPORT PREVENT)
- FARIS MEMIĆ 11 ( MNK VESELA )
- IMRAN DŽANAN 11 (NK SPORT PREVENT)
- EMRAH PARIĆ 9 (NK SPORT PREVENT)
- DANIS SEFEROVIĆ 8 (NK SPORT PREVENT I )
- AMAR GRIŽIĆ 7 ( NK SPORT PREVENT )
- TARIK BEKTIĆ 5 ( MNK SLOGA )
- OSMAN ABAZOVIĆ 4 (MNK SLOGA)
- AJDIN GURIĆ 3 (MNK SLOGA)
- AHMED SMAJIĆ 3 (KS UNIVERZALAC)
- LUKA OKADAR 3 (MNK VESELA)
- KEMAL MALKIĆ 3 (KS UNIVERZALAC)
- EMIR MURATSPAHIĆ 3 (MNK VESELA)
- MIRZA TALIĆ 3 (KS UNIVERZALAC)
- AMAR DADIĆ 3 (NK SPORT PREVENT)
- AHMED FALE 3 (MNK SLOGA)
- AMEL TOPČIĆ 2 (MNK SLOGA)
- AMAR MILANOVIĆ 2 (MNK SLOGA)
- ABDULAH ŠEHIĆ 2 ( MNK SLOGA )
- ADEL DURATBEGOVIĆ 2 (MNK SLOGA)
- ALEN BALIHODŽIĆ 2 (NK SPORT PREVENT II )
- BENJAMIN MUSIĆ 2 (NK SPORT PREVENT II)
- AMAR MUSTAFICA 2 (NK SPORT PREVENT)
- EMIL JAREB 1 (MNK VESELA)
- OMER ŠEHO 1 (KS UNIVERZALAC)
- ADEM TAHIR 1 (KS UNIVERZALAC)
- EMAN NURKIĆ 1 ( NK SPORT PREVENT )
- MUHAMED ĐULIMAN 1 ( MNK GRAČANICA)
- ENSAR MAŠETIĆ 1 ( MNK SLOGA )
- AMAR ČUSTO 1 (MNK GRAČANICA)
- HAMZA TUMBAR 1 (MNK SLOGA)
- ALI ČEHAJIĆ 1 (MNK GRAČANICA)
- ALEM MUSIĆ 1 (NK SPORT PREVENT II)
- ADIN ABAZOVIĆ 1 (MNK SLOGA)
- AMEL MURATSPAHIĆ 1 (MNK SLOGA)
- MALIK SMAJIĆ 1 (KS UNIVERZALAC)
- FARIS TOPČIĆ 1 (MNK SLOGA)
- TARIK SADIKOVIĆ 1 (MNK GRAČANICA)
- ANDRIJA TURALIJA 1 ( NK SPORT PREVENT II)
- ABDULAH ŠEHIĆ 1 (MNK SLOGA)
- LOVRO HALILOVIĆ 1 (NK SPORT PREVENT II)
- BEDRUDIN ŠOŠIĆ 1 (MNK SLOGA)
- SELIM OHRAN 1 (MNK SLOGA)
- NEDIM DELIĆ 1 (MNK SLOGA)
- ANTONIO JURLETA 1 (NK SPORT PREVENT)
ZADNJE 14 KOLO – U10 (2006-2007): 31.08. (SRIJEDA)
UNIVERZALNA ŠKOLA SPORTA BUGOJNO – NK SPORT PREVENT BUGOJNO I 0:3 (PART FER-PLEJ)
DERBI UTAKMICA ZA VICEŠAMPIONA: MNK VESELA BUGOJNO – MNK SLOGA G.VAKUF/USKOPLJE
NK SPORT PREVENT BUGOJNO II – MNK GRAČANICA BUGOJNO
KS UNIVERZALAC DONJI VAKUF – NK SPORT PREVENT BUGOJNO
ZADNJE 10 KOLO – U12 (2004-2005):
NK SPORT PREVENT BUGOJNO I – MNK GRAČANICA BUGOJNO 3:2
NK SPORT PREVENT BUGOJNO – KS UNIVERZALAC DONJI VAKUF 12:0
MNK SLOGA G.VAKUF/USKOPLJE – MNK VESELA BUGOJNO 2:1
TABELA: U12 | Utakmica | Pobjeda | Neriješeno | Poraz | Gol razlike | Bodovi | ||
1. | NK SPORT PREVENT BUGOJNO
|
10 | 9 | 0 | 1 | 65:12 | 27 | |
2. |
MNK SLOGA G.VAKUF/USKOPLJE |
10 | 7 | 1 | 2 | 35:18 | 22 | |
3. | MNK GRAČANICA BUGOJNO
|
10 | 4 | 2 | 4 | 18:14 | 14 | |
4. | MNK VESELA BUGOJNO
|
10 | 4 | 1 | 5 | 25:28 | 13 | |
5. | NK SPORT PREVENT BUGOJNO I
|
10 | 3 | 2 | 5 | 23:36 | 11 | |
6. | KS UNIVERZALAC DONJI VAKUF
|
10 | 0 | 0 | 10 | 3:63 | 0 |
NK SPORT PREVENT BUGOJNO OSVOJILI TITULU PRVAKA OMLADINSKE FUTSAL LIGA GORNJEVRBASKE REGIJE , A MNK SLOGA G.VAKUF/USKOPLJE SU VICEŠAMPIONI!
LISTA STRIJELACA – U12 (2004-2005):
- ŽELJKO UDILJAK 17 ( NK SPORT PREVENT )
- MUNIB KELIĆ 17 ( NK SPORT PREVENT )
- ELDIN BEGANOVIĆ 13 (MNK VESELA )
- EMRAH ĐEKIĆ 8 ( MNK GRAČANICA )
- KERIM PETROVIĆ 7 ( MNK SLOGA )
- TARIK MILANOVIĆ 5 ( MNK SLOGA )
- AMAR MUMINOVIĆ 5 (NK SPORT PREVENT I)
- VERNES KIŠIJA 4 ( MNK VESELA )
- KERIM ABAZOVIĆ 4 (MNK SLOGA)
- TARIK SADIKOVIĆ 4 ( NK SPORT PREVENT )
- NIHAD OMERAGIĆ 4 (NK SPORT PREVENT I)
- ALMEDIN DELIĆ 4 (NK SPORT PREVENT I)
- AJDIN DUVNJAK 4 (NK SPORT PREVENT)
- FARIS MEMIĆ 3 (MNK VESELA)
- REJHAN ČAKIĆ 3 (NK SPORT PREVENT I )
- MAID PETROVIĆ 3 (MNK SLOGA)
- NEDIM MUMINOVIĆ 3 (NK SPORT PREVENT)
- KARLO KELAVA 3 (NK SPORT PREVENT)
- DENIS ĆATIĆ 3 (NK SPORT PREVENT)
- SEBASTIJAN RADIĆ 3 (NK SPORT PREVENT)
- AMER MAŠETIĆ 3 (MNK SLOGA)
- ANEL GAZIĆ 2 (MNK GRAČANICA)
- ALDIN MEHTIĆ 2 (NK SPORT PREVENT I)
- AJDIN ČABRO 2 ( MNK SLOGA )
- ALIM MURATSPAHIĆ 2 (MNK SLOGA)
- EDIN TAJAR 2 (MNK GRACANICA)
- ABDULAH ŠEHIĆ 1 ( MNK SLOGA )
- AZUR MUBER 1 ( KS UNIVERZALAC )
- ASMIR BALIĆ 1 ( MNK VESELA )
- EMIR MURATSPAHIĆ 1 (MNK VESELA)
- HAMZA DEDIĆ 1 (MNK GRAČANICA)
- ERMIR PRIJIĆ 1 (NK SPORT PREVENT)
- ELDAR MUJIĆ 1 (MNK SLOGA)
- DEMIR SERHAT 1 (MNK SLOGA)
- MIRZA TALIĆ 1 (KS UNIVERZALAC)
- ALEM BAJRIĆ 1 (NK SPORT PREVENT I)
- EJNAD ČAKIĆ 1 (NK SPORT PREVENT I)
- ANES HALILOVIĆ 1 (MNK SLOGA)
- ANEL DADIĆ 1 (MNK GRACANICA)
- MUNIR KELIĆ 1 (NK SPORT PREVENT)
- ROKO LUČIĆ 1 (NK SPORT PREVENT I)
- AMIR HUNTIĆ 1 (MNK SLOGA)
- MAID POKVIĆ 1 (MNK SLOGA)
- EDIS MURATOVIĆ 1 (NK SPORT PREVENT I)
ZA NAJBOLJEG STRIJELCA ZA U12 PROGLAŠEN ŽELJKO UDILJAK I MUNIB KELIĆ!!!
Svečano zatvaranje Ligaško omladinsko pvenstvo u Futsalu- Ceremonija za dodjelu pehara sa medaljama, proglašenje igrača za najboljeg strijelca, futsalera i za golmana, će se održati na stadion Mladost 31.08.2016 godine (srijeda) od 9 sati!!!
KOMESAR LIGE: / Ibrahim Ćorić-Baja /