Izvještaj sa utakmica Futsal liga prvaka SBK/KSB za kategoriju U14
SAVEZ FUTSAL ASOCIJACIJA SREDNJA BOSNA
BUGOJNO
Dječja / Omladinska Futsal liga prvaka Sbk/Ksb za sezonu 2019/20.
Kategorija U14(2005/2006)
Dana 22.02.2020 (subota)– KSC Bugojno
ŠAMPION SBK/KSB za sezonu 2019/20 postali MNK “NOVI TRAVNIK” – zlatna medalja, Vicešampioni su NK “ISKRA” BUGOJNO – srebrna medalja i treće mjesto – bronzana medalja JE NK “SPORT PREVENT” BUGOJNO
Redoslijed kola | Ime kluba | Ime kluba | Rezultati |
6.kolo | NK GLOBUS
Bugojno |
NK ISKRA
Bugojno |
0:3
Part fer plej |
NK SPORT PREVENT
Bugojno |
MNK SLOGA
G.Vakuf/Uskoplje |
2:0 | |
MNK NOVI TRAVNIK
Novi Travnik |
MNK VESELA
Bugojno |
11:0 | |
7.kolo | MNK SLOGA
G.Vakuf/Uskoplje |
NK ISKRA
Bugojno |
1:5 |
MNK NOVI TRAVNIK
Novi Travnik |
NK SPORT PREVENT
Bugojno |
1:0 | |
NK GLOBUS
Bugojno |
MNK VESELA
Bugojno |
0:3
Part fer plej |
|
8.kolo | NK ISKRA
Bugojno |
MNK NOVI TRAVNIK
Novi Travnik |
0:5 |
NK GLOBUS
Bugojno |
MNK SLOGA
G.Vakuf/Uskoplje |
0:3
Part fer plej |
|
MNK VESELA
Bugojno |
NK SPORT PREVENT
Bugojno |
0:3 | |
9.kolo | MNK NOVI TRAVNIK
Novi Travnik |
NK GLOBUS
Bugojno |
3:0
Part fer plej |
MNK VESELA
Bugojno |
MNK SLOGA
G.Vakuf/Uskoplje |
5:8 | |
NK SPORT PREVENT
Bugojno |
NK ISKRA
Bugojno |
0:0 | |
10.kolo | MNK NOVI TRAVNIK
Novi Travnik |
MNK SLOGA
G.Vakuf/Uskoplje |
6:4 |
MNK VESELA
Bugojno |
NK ISKRA
Bugojno |
0:3 | |
NK SPORT PREVENT
Bugojno |
NK GLOBUS
Bugojno |
3:0
Part fer plej |
TABELA:
Kategorija | Dječja / Omladinska Futsal Liga prvaka Sbk/Ksb | ||||||
U14(2005/06) | Sezona 2019/20. | ||||||
Pozicija | Ime kluba | Kolo | Pobjeda | Remi | Poraz | Gol | Bodovi |
razlika | |||||||
1. | Mnk Novi Travnik | 10 | 9 | 0 | 1 | 50 – 12 | 27 |
Novi Travnik | |||||||
2. | Nk Iskra | 10 | 7 | 1 | 2 | 28 – 13 | 22 |
Bugojno | |||||||
3. | Nk Sport prevent | 10 | 5 | 1 | 4 | 8 – 14 | 16 |
Bugojno | |||||||
4. | Mnk Sloga | 10 | 5 | 0 | 5 | 31 – 35 | 15 |
G.Vakuf/Uskoplje | |||||||
5. | Mnk Vesela | 10 | 3 | 0 | 7 | 12 – 37 | 9 |
Bugojno | |||||||
6. | Nk Globus
Bugojno |
10 | 0 | 0 | 10 | 8 – 27 | 0 |
Lista strijelaca – U14:
16 – FARUK ČANČAR (Mnk Novi Travnik)
16 – ANES PETAK (Mnk Novi Travnik)
12 – FARIS MEMIĆ (Nk Iskra Bugojno )
9 – AJDIN ČABRO (Mnk Sloga G.Vakuf/Uskoplje)
7 – DŽENAD SPAHIĆ (Mnk Sloga G.Vakuf/Uskoplje)
6 – MIRNES KARAŠIN (Mnk Vesela Bugojno)
6 – ILHAN SKEHO (Mnk Sloga G.Vakuf/Uskoplje)
5 – SELVER DAUTBEGOVIĆ (Nk Iskra Bugojno)
5 – AJDIN KARAGIĆ (Nk Iskra Bugojno)
4 – AMAR PALALIĆ (Mnk Novi Travnik)
3 – HUSNIJA TOPIĆ (Mnk Vesela Bugojno)
3 – AJDIN DUVNJAK (Nk Iskra Bugojno)
3 – REJHAN BUŠATLIĆ (Mnk Vesela Bugojno)
3 – FARIS ZAHIROVIĆ (Mnk Novi Travnik)
3 – ARMAN ŠEČIĆ (Nk Iskra Bugojno)
3 – NEDIM MUMINOVIĆ (Nk Sport prevent Bugojno)
3 – ELVEDIN BILKAN (Mnk Sloga G.Vakuf/Uskoplje)
2 – TARIK SADIKOVIĆ (Nk Sport prevent Bugojno)
2 – MIRZA BEŠAGIĆ (Nk Iskra Bugojno)
2 – ENSAR MAŠETIĆ (Mnk Sloga G.Vakuf/Uskoplje)
2 – DANIS FUŠKO (Mnk Novi Travnik)
2 – MIRZA ĐULABIĆ (Mnk Novi Travnik)
1 – ADIN ĆEFO (Nk Iskra Bugojno)
1 – DERVIŠ SELIMOVIĆ (Nk Iskra Bugojno)
1 – ALMIR RADMILO (Mnk Sloga G.Vakuf/Uskoplje)
1 – ARSLAN JAŠAREVIĆ (Nk Iskra Bugojno)
1 – ZEKIR MURATSPAHIĆ (Nk Iskra Bugojno)
1 – ANTONIO JURLETA (Nk Sport prevent Bugojno)
1 – ADIN MEHREMIĆ (Mnk Novi Travnik)
1 – EMR ALIBEGOVIĆ (Nk Iskra Bugojno)
1 – ALVIN KARALIĆ (Nk Sport prevent Bugojno)
1 – AREL KARADŽA (Nk Sport prevent Bugojno)
a
KOMESAR: /Ibrahim Ćorić – Baja/